Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй
