Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
