Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Active
pt: Ativo

en: General
pt: Geral
