Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: General
ru: Общий

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS

en: Delete entry
ru: Удалить запись

en: Edit entry
ru: Редактировать запись
