Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: General
sv: Allmän

en: Add New
sv: Lägg till ny

en: Delete entry
sv: Radera inlägg

en: Edit entry
sv: Redigera inlägg
