Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ
