Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: General
cs: Obecné

en: Delete entry
cs: Smazat záznam
