Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: General
da: Generelt

en: Delete entry
da: Slet indlæg
