Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: General
eu: Orokorra
