Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Active
fi: Voimassa

en: General
fi: Yleiset asetukset
