Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Active
id: Aktif

en: General
id: Umum
