Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: General
kk: Басты
