Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: General
lt: Bendras
