Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: General
mr: साधारण
