Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Active
pt: Ativo

en: General
pt: Geral

en: Delete entry
pt: Eliminar entrada

en: Edit Settings
pt: Editar configurações
