Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: General
sk: Všeobecné
