Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: General
ug: ئادەتتىكى
