Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: General
ast: Xeneral
