Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan
