Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: General
fa: عمومی
