Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: General
hu: Általános

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Delete entry
hu: Bejegyzés törlése
