Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Node
it: Nodo

en: Active
it: Attivo

en: General
it: Generale
