Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: General
lv: Galvenie

en: CSS Selector
lv: CSS selektors
