Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز
