Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: General
sl: Splošno
