Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: General
uk: Загальне

en: CSS Selector
uk: Селектор CSS

en: Add New
uk: Додати новий

en: Delete entry
uk: Видалити запис

en: Edit Settings
uk: Редагувати налаштування

en: Edit entry
uk: Редагувати запис
