Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང
