Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: General
cy: Cyffredinol
