Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: General
el: Γενικά
