Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Node
fr: Nœud

en: Active
fr: Actif

en: General
fr: Général

en: CSS Selector
fr: Sélecteur CSS

en: Add New
fr: Ajouter un nouveau

en: Delete entry
fr: Supprimer le message

en: Edit entry
fr: Éditer le message
