Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: General
gu: સામાન્ય
