Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Active
hr: Aktivno

en: General
hr: Općenito
