Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Active
nl: Actief

en: General
nl: Algemeen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Delete entry
nl: Invoer verwijderen

en: Edit entry
nl: Bericht aanpassen
