Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: General
pl: Ogólne

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: Delete entry
pl: Usuń wpis
