Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: General
ta: பொது
