Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Active
vi: Hoạt động

en: General
vi: Tổng quát
