Silverpop Engage (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: General
ar: عام
