Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: General
az: Əsas
