Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: General
hy: Ընդհանուր
