Silverpop Engage (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: General
is: Almennt
