Silverpop Engage (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: General
ka: ზოგადი
