Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ
