Silverpop Engage (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: General
tr: Genel

en: Delete entry
tr: İçeriği sil

en: Edit entry
tr: İçeriği düzenle
