Similar Entries Popup (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
