Similar Entries Popup (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
