Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Apply
az: Yerinə yetir
