Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
