Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
