Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
