Similar Entries Popup (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: more
cs: více

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Position
cs: Pozice

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
